Siema student!

Interesujesz się zwierzętami egzotycznymi?

Frustruje Ciebie, że na twojej uczelni coś podejrzanie mało się o nich mówi?

Za chwilę koniec studiów, znasz sto rodzajów nici i cykl Krebsa, ale nie wiesz co Ciebie czeka po drugiej stronie Wielkiego Muru?

Też miałem ten problem! Nie wiedziałem nic!

Wyposażony byłem w przeczytane książki i publikacje – nawet nie wiedziałem czy dobre, dlatego pierwsze zaczopowanie u królika leczyłem sokiem z ananasa i myślałem, że jestem Religą weterynarii zwierząt egzotycznych. 

Przygotowałem dla Ciebie mały know-how w postaci webinaru:

“Wystartuj z egzotyką”

Jest to godzinny webinar, w którym wytłumaczę Ci krok po kroku specyfikę pracy ze zwierzętami egzotycznymi. Webinar bazować będzie w dużej mierze na moich błędach, ale także na błędach moich stażystów i praktykantów, oraz najczęstszych dylematów przed którymi stałem wykonując ten piękny, acz skomplikowany zawód. 

To webinar o specyfice pracy ze zwierzętami egzotycznymi, trochę opowieść, trochę dydaktyka, ale co najważniejsze – coś co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin na rozkminy “czy oby na pewno robię dobrze?”.

Pogadamy o:

  • specyfice pracy z pacjentem egzotycznym
  • dlaczego egzotyka jest przyszłościowa
  • jak dobrze przygotować się technicznie i merytorycznie do pracy
  • skąd czerpać wiedzę i na co uważać
  • podstawowe błędy w prace z pacjentem egzotycznym i jak się ich wystrzegać

Korzyści dla Ciebie?

  • praktyczna wiedza okołoweterynaryjna
  • możliwość lepszego startu w weterynarii
  • poprawa humoru 😛

Ilość miejsc na webinar jest ograniczona – dla pierwszych 90 osób.

Webinar odbędzie się na żywo na platformie ZOOM 22 czerwca o godzinie 19:00

Webinar będzie dostępny w dla subskrybentów mojego newslettera – drogą mailową zostaniesz powiadomiony o rozpoczęciu rejestracji na.

Koszt webinaru to całe 0 zł !!!

Sam newsletter to nie tylko “reklamówka”. Co miesiąc, dla subskrybentów oprócz ofert szkoleń i specjalnych promocji, przesyłam garść ciekawych porad, infografik, materiałów dodatkowych, nagrań itp. więc warto do niego dołączyć!

To arcyciekawe szkolonko poprowadzi lek. wet. Przemysław Łuczak, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych.