Czy warto wprowadzić pacjenta egzotycznego do swojej praktyki i jak to zrobić z głową? – darmowy webinar

Czy egzotyka jest przyszłościowa?

Czy warto poszerzyć swoją ofertę o usługi związane z pacjentem egzotycznym?

Czy egzotyka jest trudna?

Zawsze gdy zastanawiamy się nad czymś nowym to do głowy przychodzi nam wiele pytań. Fajnie więc wykorzystać czasem wiedzę i doświadczenie innych by nie popełniać tych samych błędów i wgryźć się od razu w temat na poważnie 🙂

Przygotowałem dla Ciebie darmowy webinar odpowiadający na szereg pytań dotyczących zdobywania wiedzy, kursów, podstawowego sprzętu i innych dylematów dotyczących wejście w tą ciekawą i co tu dużo ukrywać – prężnie rozwijającą się branżę. Oczywiście nie zabraknie informacji o błędach jakich należy się wystrzegać i na co uważać 🙂

Czasy mamy szalone, wiem o tym doskonale. Wymuszają na Nas różne sposoby spojrzenia na pewne problemy z innej perspektywy. Zachęcam Cię do tego. Doskonale wiesz, że pracujesz w branży, w której nie rozwijając się nie stoisz w miejscu tylko się cofasz.

Chcesz poszerzyć usługi swojego ZLZ?

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem na samą myśl o czochraniu królika i drapaniu agamy po brodzie do oczu napływają Ci łzy szczęścia?

Chcesz sprawdzić się w czymś nowym, ale nie wiesz jak?

Ten webinar jest dla Ciebie!

Ja nazywam się Przemysław Łuczak, siedzę w egzotyce już prawie dekadę, posiadam tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych i chorób zwierząt futerkowych. Swoją wiedzą dzielę się na wielu kursach, wykładach i szkoleniach.

Możesz mi zaufać…. tym bardziej, że nic nie tracisz, bo webinar który przygotowałem jest za darmo 🙂

Tak, wiem, w życiu nie ma nic za darmo, więc, żeby nie psuć odwiecznych praw wrzechświata proszę Ciebie jedynie o twojego maila.

Zapisz się na mój newsletter – obiecuję nie będzie spamu, tylko oferta skrojona pod twoje potrzeby, jeszcze więcej darmowych webinarów w przyszłości, a dodatkowo w każdej chwili możesz się z niego wypisać bez wysyłania mi oddzielnych prób i pism w 3 kopiach.

Webinar odbędzie się 26 stycznia. Tydzień przed otrzymasz maila z linkiem do wydarzenia na żywo, a jeśli nie dasz rady być wtedy ze mną, to nie martw się! Nagranie z wykładu dostępne będzie jeszcze 7 dni po jego premierze 🙂

Jeżeli jeszcze Ciebie nie przekonałem to zapoznaj się z opiniami innych uczestników szkoleń EgzooEdu